Müşteri Hizmetleri

Teslimat
Siparişiniz onaylandıktan sonraki iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese kargolanır.Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.
Gizlilik Politikası
 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre sitemiz ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler tarafımızdan görülmez ve kaydedilmez).
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez
 • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin sitemiz tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir.
 • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Julideninrenkleri.com'a aittir.
 • Müşterilerimiz satın alma işlemini gerçekleştirdikleri ürünü 15 gün içerisinde iade edebilirler.
 • İade süresi (15 gün) satın alma işlemi yapıldığı andan itibaren başlar.
 • İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.
 • Sınırlı sayıda gelen ve/veya sitede ürün açıklaması ve resmiyle bir olan ürünlerde iade kabul edilmez.
 • Değişim yapılan ürünlerde müşteri isteği üzerine tekrar değişim yapılabilir, ancak iade işlemi yapılamaz.
 • Kampanyalı ve/veya indirimli ürünlerde iade yapılamaz.
 • Müşterilerin ürün teslim aldıktan sonra talep ettiği iade  taleplerinde, iade edilecek ürün tarafımıza ulaştığında iade şartlarına uyup uymadığı incelenir. Ürün iade şartlarına uyduğu takdirde, iade alınır ve müşteriye para iadesi 30 gün içinde yapılır. 
 • İade işleminde *hizmet bedeli iade edilmez.
  *Hizmet bedeli ürün ücretinin %4'ü kadardır.
 • İade edilmek istendiği takdirde; ürün etiketi çıkartıldığı, yırtıldığı ve hasar gördüğü, ürünün kendisinin ve/veya ambalajının hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz. Para iadesi yapılmaz.
 • Müşteri bu siteden alışveriş yaptığında bu koşulları kabul etmiş sayılır.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda  info@julideninrenkleri.com eposta adresinden bize ulaşabilirsiniz.
İptal, İade ve Değişim Koşulları
Julideninrenkleri.com dan aldığınız ürünü, satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz. Faturasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır. Orijinal ambalajı bozulmuş, ürün etiketi çıkartılmış, yırtılmış ve hasar görmüş, ürünün kendisinin ve/veya ambalajının hasar gördüğüve  tekrar satılabilirlik özelliğini kaybettiğinde, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kampanyalı ve/veya indirimli ürünlerde iade yapılmamaktadır. Sınırlı sayıda gelen ve/veya sitede ürün açıklaması ve resmiyle bir olan ürünlerde iade kabul edilmez. Değişim yapılan ürünlerde müşteri talebiyle tekrar değişim yapılabilir ancak iade yapılamaz. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ve faturanın aslını göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün tarafımıza ulaştığında iade şartlarına uyup uymadığı incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, 30 gün içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza ya da hesabınıza iade edilir. İade işleminde *hizmet bedeli iade edilmez. Bu süre Julideninrenkleri.com un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. Sipariş verilen ürünler kargoya verilmeden önce "Siparişlerim"  bölümünden iptal edilebilir. Değişim için, yine yukarıda belirtilen şartlara uyması gerekmektedir. İade ve değişimlerde kargo müşteriye aittir.(*Hizmet bedeli ürün ücretinin %4'ü kadardır.)
Kullanım Koşulları
Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Julideninrenkleri.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.Julideninrenkleri.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.julideninrenkleri.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Julideninrenkleri.com'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
Ödeme Yöntemleri
Julideninrenkleri.com da alışverişlerinizi Kredi Kartı ve ya Kapıda Nakit Ödeme olarak yapabilirsiniz. 
Üyelik
Julideninrenkleri.com a üyelik ücretsizdir.Üye olmanız için sizden istenen bilgiler, kişisel güvencenizi  riske atmaz. Tamamen size ulaşabilmemiz için kullanılan bilgileriniz üçüncü şahıs ve/veya kurumlarla paylaşılmaz.